Banner1

Dołącz do nas

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub poszukujesz solidnego partnera w biznesie, to jesteś we właściwym miejscu. Dołącz do nas wybierając jedną możliwych form współpracy.

 

Account Manager – współpraca ta oparta jest o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą, która pozwala na dużą swobodę w działaniu. Polega ona na obsłudze Klientów biznesowych w sieci Orange na przekazanym portfelu Klientów przez Orange Polska S.A. Oczekujemy również budowania doskonałych relacji z Klientem oraz sprzedaży bezpośredniej. Załącz CV.


Doradca Klienta Biznesowego – współpraca ta oparta jest o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą, która pozwoli Ci na dużą swobodę w działaniu. Polega ona na szeroko pojętej obsłudze Klientów biznesowych w sieci Orange i związana jest ze sprzedażą bezpośrednią usług ze wskazaniem na technologię światłowodową ( FTTH ). Jednak brak doświadczenia w tej materii nie stanowi ograniczenia, ponieważ nauczymy Cię zawodu Sprzedawcy od podstaw. A za każde zdarzenie sprzedażowe zagwarantujemy wypłatę wynagrodzenia prowizyjnego. Załącz CV. 

 

Subagent Sieci - to propozycja dla osób lub firm, które posiadają lub chcą budować własne zespoły sprzedażowe złożone z Doradców Klientów Biznesowych, mających doświadczenie w sprzedaży i chcących osiągać sukces razem z nami. Załącz CV. 

 

Reprezentant Handlowy D2D – współpraca ta oparta jest o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą. Polega ona na sprzedaży technologii światłowodowej ( FTTH ) w prędkości do 600 Mb/s w pakietach 1P, 2P, 3P, zarówno Klientom indywidualnym jak i biznesowym. Brak doświadczenia nie stanowi ograniczenia, ponieważ nauczymy Cię zawodu Sprzedawcy D2D od podstaw. A za każde zdarzenie sprzedażowe zagwarantujemy wypłatę najwyższych prowizji na rynku. Załącz CV. 

 

Active District Manager [ADM]  to propozycja dla osób , które posiadają lub chcą budować własne zespoły sprzedażowe złożone z Reprezentantów Handlowych D2D, mających doświadczenie w sprzedaży i chcących osiągać sukces razem z nami. Załącz CV 

 © Copyright 2015 Comtech24
Realizacja Wirtualny Marketing